O mnie

Obszarem mojej działalności jest diagnostyka i leczenie niepłodności, dolegliwości okresu przekwitania i dojrzewania, profilaktyka i leczenie ginekologiczne, kompleksowa opieka nad kobietą ciężarną i diagnostyka USG, w tym diagnostyka prenatalna.

Badania usg wykonywane są zgodnie z wytycznymi Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników, co potwierdza aktualizowany co cztery lata certyfikat umiejętności. Do badań wykorzystywany jest wysokiej klasy aparat usg Voluson E6 z opcją 2D, 3D i 4D live, z kolorowym Dopplerem do zaawansowanej diagnostyki wad rozwoju płodu

Chcąc zapewnić jak najwyższy poziom diagnostyki i leczenia, poszerzyłam swoje zainteresowania o endokrynologię, która stała się moją pasją. Skutkowało to ukończeniem trzyletniego szkolenia specjalizacyjnego w Klinice Endokrynologii, Diabetologii i Chorób Wewnętrznych w Szpitalu Uniwersyteckim w Białymstoku .

Staram się każdego dnia łączyć zdobytą wiedzę i długoletnie zawodowe doświadczenie w poruszaniu się po meandrach fascynującej dziedziny, jaką jest medycyna.